14 września 2015

Sposoby na stres

Jak pisałam w poście dotyczącym nominacji mojego bloga do Liebster Blog Awards obiecałam ten posty, jednak pochłonęła mnie szkoła, ostatnie dni wakacji  no i wiecie jak to jest. Jeśli chcesz poznać więcej sposobów na stres zajrzyj do rozwinięcia!

Zdolnością, którą można się chwalić jest panowanie  nad stresem i swoimi emocjami. Pomysły, na wytrwanie ze stresem(szczególnie w roku szkolnym) są bardzo pomocne , jak nie bezcenne ^^.

#1 Stresujące sytuacje są bardzo nie korzystne, jednak żeby nie było to, aż tak smutne polecam ubrać dresy, wygodne buty oraz bluzę i w drogę! Czy to na rowerze przed siebie czy na własnych nogach !


#2 Jak się zestresuję często próbuję odciąć się od świata i o nim chociaż na chwilę zapomnieć... Polecam w tym momencie znaleźć sobie jakieś wygodne miejsce, wziąć telefon i słuchawki. Następnie puścić muzykę na full. Możesz puści sobie piosenki  bardzo smutne- dobijające  lub wręcz przeciwnie- wesołe, aby móc tańczyć !


#3 Kolejny jest przeznaczony dla ludzi, który mają choć trochę talentu lub zamiłowania do muzyki oraz  instrument.
Jest się smutnym czy wściekłym, bierze się gitarę lub inny instrument, śpiewnik i gramy! Zawsze znajdzie się piosenka, która oddaje twoje uczucia ^^.


#4 Uprawiaj sport... Czy to boks czy to taniec... możesz oddać w nim swoją energię i uczucia... Może to kiedyś będzie twój zawód? :D
Wyjdź na spacer !

#5 Sam/sama ,aby dobrze przemyśleć to co się stało. Czy jednak mamy rację czy nie.

#6 Z przyjaciółmi. Oni dokładnie cię zrozumieją, oraz odciągną od problemu.

#7 Polegaj na swojej drugiej połówce! (jeśli ją masz)

#8  Idź spać! Ucieknij o problemu chociaż na chwilę. 

W ten sposób dobrnęliśmy do końca, jednak tyh sposobów jest o wiele więcej. Macie jeszcze jakieś sposoby? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz